montaż klimatyzatorów

Nasza oferta obejmuje innowacyjny montaż klimatyzatorów

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem opracowaliśmy system dostosowania okien do używania klimatyzatorów w bezproblemowy sposób- bez zastosowania niewygodnej i nieestetycznej uszczelki okiennej.

Innowacyjny montaż znajduje zastosowanie w: domach, mieszkaniach, wszelkiego rodzaju punktach usługowych i handlowych oraz biurach.

Nasz system gwarantuje:

Twoje okna nie muszą być otwarte / uchylone. Dodatkowo przy poziomej opcji montażu możesz w pełni korzystać z żaluzji, rolet i innych osłon okiennych.

To proste, zamknięte okno- bezpieczne wnętrze. 🙂

Nie musisz wyłączać klimatyzatora wychodząc z pomieszczenia z powodu otwartego okna. Możesz też oszczędzać energię korzystając z opcji ustawień czasowych. W obydwu przypadkach wrócisz do komfortowego wnętrza.

To przewaga względem klimatyzacji stacjonarnej. Twoje urządzenie nie zawsze jest potrzebne. Kiedy nie potrzebujesz go używać, możesz je schować i zamknąć otwór w oknie. Możesz też korzystać z jednego klimatyzatora w kilku pomieszczeniach przełączając je wygodnie.

Uwaga! Nie musisz kupować klimatyzatora u nas!

Jeśli masz już klimatyzator, chcesz dokonać zakupu w innym miejscu, nie ma problemu. Dostosowujemy okna do klimatyzatorów wszystkich typów wymagających zastosowania rur.